Do zalogowania się na konto nauczyciela w aplikacji wymagane jest wprowadzenie MOBIPINU (4-cyfrowego kodu stosowanego zamiast hasła), który należy ustawić po zalogowaniu się na konto nauczyciela na komputerze, w zakładce Narzędzia APLIKACJA MOBILNA.


JAK POBRAĆ I URUCHOMIĆ APLIKACJĘ?


1. Na swoim telefonie lub tablecie z systemem Android uruchom przeglądarkę internetową.

2. W polu adresu przeglądarki wpisz adres: www.mobireg.pl/android/nauczyciel i potwierdź go.

3. Rozpocznie się pobieranie aplikacji. Po zakończeniu zsuń górną belkę menu na telefonie lub tablecie (belka, na której znajduje się ikona ze stanem baterii).

4. Na liście powiadomień / pobranych plików pojawi się zapisana aplikacja e-dziennika MobiReg, należy w nią kliknąć w celu uruchomienia procesu instalacji, a następnie wybrać przycisk "Instaluj".

5. Po zakończonej instalacji kliknij przycisk "Otwórz" w celu uruchomienia zainstalowanej na Twoim telefonie / tablecie aplikacji.

 

Uwaga! Niektóre urządzenia mogą mieć domyślnie zablokowaną możliwość instalacji nowych aplikacji (pojawia się komunikat "Instalowanie zablokowane"). W takim przypadku należy wejść w "Ustawienia" (przycisk wyświetli się na komunikacie o blokadzie) zaznaczyć opcję "Zezwalaj z tego źródła", a następnie wrócić do poprzedniego ekranu i kliknąć przycisk INSTALUJ.

 

6. Po instalacji należy wejść w konfigurację i listę szkół, a następnie dodać szkołę i wprowadzić klucz licencyjny.

7. Po zarejestrowaniu szkoły, przed pierwszym logowaniem, należy zsynchronizować dane w aplikacji, w celu pobrania przypisanego wcześniej MOBIPINU.


Prosimy o korzystanie z osobnych kluczy licencyjnych do rejestrowania urządzeń!


WAŻNE: Jeżeli nauczyciel prowadzi zajęcia w kilku szkołach może je wszystkie dodać w ramach jednej aplikacji, wprowadzając właściwe klucze licencyjne.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Wsparcia:


e-mail: pomoc@mobireg.pl

telefon: 503-793-156 lub 797-906-937.